Recruiting 2.0

Webové stránky

Správa sociálních sítí

Mám zájem

$
Recruiting 2.0
Hamburger Menu

Máte pocit, že váš současný web neoslovuje vaše zákazníky tak, jak by měl?

Recruiting 2.0 - Náborový web - Kariérní web - Sociální sítě

Síla prvního dojmu

je klíčová, protože váš web tvoří první dojem z vaší firmy a my zajistíme, že bude pozitivní a zapamatovatelný.

Více zakázek

získáte pomocí promyšleného webu, který usnadňuje návštěvníkům nalezení potřebných informací, což vede k vyšší konverzi a získání více zakázek.

Úspora času

bude vedlejším produktem, protože váš nový web bude odpovídat na otázky zákazníků, obchodních partnerů a prodávat 24 hodin denně.

Začínáme důkladnou analýzou vaší cílové skupiny, na základě které navrhneme optimální rozložení webu. Poté přistoupíme k samotnému vývoji webu, který následně pečlivě otestujeme, abychom zajistili jeho maximální efektivitu a úspěšnost při ostrém provozu.

Co očekáváte od vašeho nového webu?

Získá více zakázek

Bude zdrojem informací

Automatizuje procesy

Dodá prestiž naší firmě

Klíčem k získání více zakázek je důkladné poznání vaší cílové skupiny. Vždy se snažíme zjistit, co skutečně zajímá vaši cílovou skupinu a co je pro ni rozhodující. Teprve poté vytváříme web, který je pečlivě promyšlený a odpovídá těmto informacím.

Rozumím, je klíčové mít všechny informace jasně a rychle dostupné jak pro vaše klienty, tak pro obchodní partnery. Tím zajistíme méně telefonátů a více spokojených zákazníků. Pečlivě připravujeme strukturu každé stránky a výsledky testujeme, abychom měli stoprocentní jistotu, že každý najde odpověď na svou otázku.

Ano, automatizace je v dnešní době klíčová. Díky ní může váš nový web výrazně zvýšit efektivitu procesů a ušetřit nejen váš čas, ale i peníze. Vždy se ptáme: Co musí vykonávat pouze člověk a co by měl zvládnout systém?

Prestiž je důležitá, podobně jako dobrý dojem, který zanecháte na obchodní schůzce. Je to jako s oblečením, přijít ve starých a špinavých botách není ideální. Vytváříme weby, které nejen upoutají pozornost, ale jsou také funkční a výkonné, vždy na vrcholu i po grafické stránce.

Jaký je váš rozpočet?

20 000 Kč

Microsite pro menší společnosti a živnostníky

Představte si, že máte web, který perfektně reprezentuje vaši firmu a přitahuje vaši cílovou skupinu. Naše weby zajišťují, že všechny důležité informace jsou snadno dostupné a přehledné.

Za tento rozpočet získáte profesionální web, který vám pomůže růst bez kompromisů.

Dynamický firemní web

Potřebujete web, který efektivně sděluje všechny důležité informace prostřednictvím sekcí a více podstránek? Naše weby vám pomohou zářit a odlišit se od konkurence. Součástí je práce našeho profesionálního fotografa, který zajistí nejlepší záběry přímo pro váš web, což zaručí vysokou autentičnost.

Investujte do webu, který nejen informuje a prodává, ale promění vaši firmu v hvězdu na trhu.

Web s automatizačními prvky

Hledáte web s funkčními prvky, který automatizuje vaše procesy a zároveň zaujme výrazným designem, čímž zvýší vaše prodeje?

S touto investicí získáte web, který nejenže výrazně zvýší vaši efektivitu, ale také udělá skutečný rozruch na trhu.

E-shop nebo rozsáhlá webová aplikace

Potřebujete e-shop nebo webovou aplikaci s plně automatizovanými online procesy, která zvýší vaši efektivitu a umožní vám nechat konkurenci daleko za sebou? Naše řešení jsou ideální pro střední až větší společnosti, které chtějí jen to nejlepší.

S tímto rozpočtem získáte to nejlepší pro vaši firmu. Váš nový web, vám pomůže dosáhnout významného růstu v digitálním světě.

Kontaktujte nás ještě dnes a společně vytvoříme web, který posune vaše podnikání na novou úroveň.