Recruiting 2.0

Webové stránky

Správa sociálních sítí

Mám zájem

$
Recruiting 2.0
Hamburger Menu
Countdown Timer
Do konce akce zbývá:
:
:

Jednostránkový web bez kompromisů
jen za 9 990 Kč

Naborovy web responzivni design

Nepromeškejte svou šanci a objednejte si svůj nový web ještě dnes!

Objednat ihned

Jednostránkový web

Získejte moderní jednostránkový web, který zaujme Vaše zákazníky a zvýší Vaši online přítomnost. Naše weby jsou navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivé a snadno navigovatelné a vyhledatelné. 

bez kompromisu

Neděláme kompromisy v kvalitě. Každý web je originální, optimalizovaný pro rychlé načítání a je plně responzivní, což zaručuje skvělý zážitek na všech zařízeních.

za skvělou cenu

Nabízíme Vám tuto neodolatelnou cenu jen za 9 990 Kč (běžná cena je 20 000 Kč). V ceně je zahrnuto vše, co potřebujete k profesionálnímu webu – od poutavého designu až po funkčnost.

Naborovy web responzivni design

Maximální kapacita je 8 webů.

Aktuální zbývající kapacita:

08

Dnes můžete ušetřit více jak
10 000 Kč.

Objednat ihned

Co bude následovat po odeslání objednávky?

1. Analýza a grafický návrh

2. Tvorba textů a fotopráce

3. Vývoj webu

4. Testování a ostrý provoz

Nejprve provedeme analýzu trhu, vaší konkurence a cílové skupiny. Poté vytvoříme grafický návrh na jednostránkový web, který bude odpovídat vaší značce. Po vašem schválení můžeme přejít k dalšímu kroku.

Náš copywriter vytvoří texty, které zaujmou vaši cílovou skupinu a vystihnou to nejlepší z vaší firmy. Náš fotograf nafotí vše potřebné pro grafické dotvoření webu.

Navrhneme a vytvoříme jednostránkový web, který bude nejen vizuálně atraktivní, ale také funkčně optimalizovaný pro vaši cílovou skupinu. Zajistíme, aby každý prvek webu perfektně ladil s vaší značkou a potřebami vašich zákazníků.

Provedeme důkladné testování, abychom zajistili bezchybný chod webu. Po úspěšném dokončení testování uvedeme váš jednostránkový web do ostrého provozu, aby posunul vaše podnikání na novou úroveň.